Ana Sayfa

25 Aralık 2011 Pazar

AVON : Against Breast Cancer

Avon'un Pembe Ajandası 15 ünlü kadını bir araya getirdi!..

AVON’un ‘Meme Kanseri ile Mücadele Projesi’ kapsamında her yıl hazırlanan ‘Pembe Ajanda’sında bu yıl sinemadan modaya, müzikten iş dünyasına kadar alanında başarılı 15 kadın bir araya geldi. 15 ünlü isim meme kanserine dikkat çekmek için hayallerinden ilham alarak hazırladıkları büstiyerlerin fotoğraflarını kişisel mesajlarıyla birlikte Pembe Ajanda’da paylaştı. Projenin 15. yılına özel olarak hazırlanan ‘AVON Pembe Ajanda 2012’ lansmanına pek çok isim katıldı.

AVON’un Meme Kanseri ile Mücadele Projesi kapsamında her yıl hazırladığı ‘AVON Pembe Ajanda’, 2012 yılına sayılı günler kala düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı. Projenin 15. yılı için geliştirilen konsept ile 15 ünlü ve başarılı kadını bir araya getiren AVON Pembe Ajanda’nın satışından elde edilen gelir; ücretsiz mamografi çekimleri, mamografi cihazı bağışları ve bilinçlendirme çalışmalarında kullanılmak üzere AVON Meme Kanseri ile Mücadele Fonu’na aktarılacak.


Projenin 15. yılına özel ajandada 15 kadından özel tasarım büstiyerker bulunuyor. Bu yıl Avon kampanyasına destek verene 16 kadın kahraman; Anjelika Akbar, Ayşenur Yazıcı, Azra Akın, Burcu Esmersoy, Evrim Akın, Gaye Sökmen, Lolita Asil, Müjde Ar, Nükhet Duru, Serra Yılmaz, Sezen Aksu, Songül Öden ve Tanem Sivar oldu. 15 ünlü kadın tarafından tasarlanan büstiyerler ünlü tasarımcı Zeynep Tosun’un ve TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner tarafından tasarlanan büstiyer ise Beymen Tasarım Ekibi’nin dokunuşlarıyla hayat buldu.
Geçen yıl 15 ünlü erkeğin; Cem Adrian, Dj Geveze, Emre Belözoğlu, Engin Atsür, Fahir Atakoğlu, Fatih Erkoç, Gökhan Tepe, Kemal Doğulu, Levent Yüksel, Mustafa Ceceli, Müjdat Gezen, Özgür Özberk, Rüştü Reçber, Salih Saka ve Uğurkan Erez bir araya gelmesi ile başlayan kampanya, önümüzdeki yıllarda farklı isimlerle çalışmalarına devam edecek!
Kaynak; tıktık!


Avon’s pink calender have got fifteen famous women together!!
Under the Project of “Avon’s Fight Against Breast Cancer”, every year fifteen celebrities,singers or artista have been gotten together. They designed different bustier by the inspiration of their dreams.They shared the photos of their bustier and their personal messages in Avon’s pink calender. So many famous name attend the  launch of “Avon’s Pink Calender 2012”.


The income which came from the sale of this calender, will be transferred to Avon’s Fight Against  Breast Cancer Foundation for  taking a free mammogram, providing mammogram devices and also giving education abour breast cancer.
The famous women who were supported this social responsibility campaign are; Anjelika Akbar, Ayşenur Yazici, Azra Akin, Burcu Esmersoy, Evrim Akin, Gaye Sökmen, Lolita Asil, Müjde Ar, Nükhet Duru, Serra Yılmaz, Sezen Aksu, Songul Oden and Tanem Sivar. The bustiers were designed with the help of the head of TUSIAD Umit Boyner ,  fashion designer Zeynep Tosun and the designer team of Beymen.I hope, Avon’s campaigns - celebrates their 15th year- will continue this kind of activities forthcoming years..

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...