Ana Sayfa

19 Kasım 2011 Cumartesi

FunShine Unique Tshirts

Japon‘ların  çocuklara yönelik piyasaya sürdüğü Funshine ismini verdiklerini tshirt,çanta ve aksesuarlar güneşte renk değiştirerek pazarlama dünyasında farklılık yarattı.UV’nin derecesine bağlı olarak rengi değişen ürünler, yüksek kaliteli üretim yapan firmalar arasında zaten var olan rekabetçi fiyat politikasını iyice kızışmasına sebep oldu.

Avustralya,Yunanistan,Kıbrıs ve Kuzey Amerikadaki zincir mağazalara distribütörlük veren Funshine Company’nin bu eğlenceli ürünlerini spor ve çocuk mağazalarında bulmanız mümkün.Ürünleri ayrıntılı incelemek için tıktık

Funshine  Unique T-shirts and accessories that change color in the sun!  

Funshine specializes in the manufacturing and marketing products that change colors in the sun.Our unique product line includes T-shirts, bags and accessories.
Our products change there color when exposed to sunlight, accordingly to the level of the UV outside. Funshine Company strives to provide the best combination of quality products at competitive prices.

See: http://www.israelexporter.com/funshine-company


Funshine is looking to connect with distributors to chain stores, sports stores, childrens stores and "Club" Supply stores in: Australia, Greece, Cyprus and South America.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...